Рўйхатдан ўтиш санаси:19.06.2019Рўйхатга олиш рақами:734774Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:19.06.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:24.02.2025Устав капитали ҳажми:204 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа тугатилганлар ( (30, 31, 32, 33 ҳолатдан ташқари тугатилган корхоналар)IT-Park резиденти:
ИФУТ:68201 - Савдони ташкил қилиш учун майдонларни ижарага бериш ва бошқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1730224 - Фарғона вилояти, Риштон туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:19.06.2019Регистрационный номер:734774Дата перерегистрации:19.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.02.2025Размер уставного фонда:204 000 000.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:68201 - Аренда и управление площадями для организации торговлиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730224 - Ферганская область, Риштанский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления