Рўйхатдан ўтиш санаси:23.08.1995Рўйхатга олиш рақами:316-ПҚайта рўйхатдан ўтиш санаси:31.03.1998Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:2 102 947 120.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68203 - Кўп квартирали уйлар ва турар жойларни ижарага бериш ва бошқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1718227501 - Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани, ЖумаДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:318180015732ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"JUMA PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:23.08.1995Регистрационный номер:316-ПДата перерегистрации:31.03.1998Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 102 947 120.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68203 - Аренда и управление многоквартирными домами и жилищамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1718227501 - Самаркандская область, Пастдаргомский район, ДжумаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318180015732Статус свидетельства НДС: