Рўйхатдан ўтиш санаси:19.05.2017Рўйхатга олиш рақами:14307Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:20.06.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:01.07.2024Устав капитали ҳажми:5 017 505 546.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:20160 - Бирламчи формаларда пластмасса ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1706401 - Бухоро вилояти, БухороДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:19.05.2017Регистрационный номер:14307Дата перерегистрации:20.06.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.07.2024Размер уставного фонда:5 017 505 546.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:20160 - Производство пластика в первичных формахОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления