Рўйхатдан ўтиш санаси:24.07.2018Рўйхатга олиш рақами:624605Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.03.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:06.04.2022Устав капитали ҳажми:1 619 421 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:30920 - Велосипедлар ва ногиронлар аравачалари/креслолари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727233 - Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:163Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"YAMEI GONG YE YUAN" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.07.2018Регистрационный номер:624605Дата перерегистрации:04.03.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.04.2022Размер уставного фонда:1 619 421 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:30920 - Производство велосипедов и инвалидных колясок/креселОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233 - Ташкентская область, Куйичирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления