Рўйхатдан ўтиш санаси:11.05.2020Рўйхатга олиш рақами:844355Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:17.10.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:95 874 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:63990 - Бошқа тоифаларга киритилмаганТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726264 - Тошкент шаҳри, Бектемир туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:11.05.2020Регистрационный номер:844355Дата перерегистрации:17.10.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:95 874 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:63990 - Прочая деятельность по информационному обслуживанию, не включенная в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726264 - город Ташкент, Бектемирский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления