Рўйхатдан ўтиш санаси:07.09.2016Рўйхатга олиш рақами:5182Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.09.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:01.02.2023Устав капитали ҳажми:1 249 500 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:47290 - Ихтисослашган дўконларда бошқа озиқ-овқат маҳсулотлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710232811 - Қашқадарё вилояти, Китоб тумани, ҚўйиоқбойДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:07.09.2016Регистрационный номер:5182Дата перерегистрации:07.09.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.02.2023Размер уставного фонда:1 249 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710232811 - Кашкадарьинская область, Китабский район, КуйнакбайСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления