Рўйхатдан ўтиш санаси:24.08.2018Рўйхатга олиш рақами:631085Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:24.08.2018Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:16.04.2025Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:77320 - Фуқаролик объектлари қуриш учун мўлжалланган қурилиш техникаси ва ускуналари ижараси ва лизингиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726287 - Тошкент шаҳри, Яккасарой туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"GALAKSI" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.08.2018Регистрационный номер:631085Дата перерегистрации:24.08.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.04.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:77320 - Аренда и лизинг строительной техники и оборудования для строительства гражданских объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления