Тўлиқ номланиши:ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "AGROMIR KITAB"
Рўйхатдан ўтиш санаси:06.05.2017Рўйхатга олиш рақами:6709Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:06.05.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:17.08.2021Устав капитали ҳажми:700 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:11020 - Узумдан вино ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710232885 - Қашқадарё вилояти, Китоб тумани, БоғбонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "AGROMIR KITAB"
Дата регистрации:06.05.2017Регистрационный номер:6709Дата перерегистрации:06.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.08.2021Размер уставного фонда:700 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:11020 - Производство вина из виноградаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710232885 - Кашкадарьинская область, Китабский район, БагбанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления