Рўйхатдан ўтиш санаси:18.11.2024Рўйхатга олиш рақами:2640557Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:12.02.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:15.05.2026Устав капитали ҳажми:822 855 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:85590 - Бошқа тоифаларга киритилмаган таълимнинг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1714401 - Наманган вилояти, НаманганДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:18.11.2024Регистрационный номер:2640557Дата перерегистрации:12.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.05.2026Размер уставного фонда:822 855 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:85590 - Прочие виды образования, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714401 - Наманганская область, НаманганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления