Рўйхатдан ўтиш санаси:13.12.2017Рўйхатга олиш рақами:2039339Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:16.04.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:7 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:43340 - Бўёқчилик ва ойна солиш ишлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"GORODA STROY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.12.2017Регистрационный номер:2039339Дата перерегистрации:16.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:43340 - Малярные и стекольные работыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления