Рўйхатдан ўтиш санаси:27.06.2019Рўйхатга олиш рақами:738015Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:02.11.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:27.04.2024Устав капитали ҳажми:6 606 541 165.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:77320 - Фуқаролик объектлари қуриш учун мўлжалланган қурилиш техникаси ва ускуналари ижараси ва лизингиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710224 - Қашқадарё вилояти, Қарши туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:27.06.2019Регистрационный номер:738015Дата перерегистрации:02.11.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.04.2024Размер уставного фонда:6 606 541 165.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:77320 - Аренда и лизинг строительной техники и оборудования для строительства гражданских объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710224 - Кашкадарьинская область, Каршинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления