Рўйхатдан ўтиш санаси:18.03.2021Рўйхатга олиш рақами:000203Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:24.09.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:18.01.2022Устав капитали ҳажми:145 330 428.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:23990 - Бошқа тоифаларга киритилмаган нометалл минерал маҳсулотлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727256 - Тошкент вилояти, Чиноз туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"REGOTMAS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.03.2021Регистрационный номер:000203Дата перерегистрации:24.09.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:18.01.2022Размер уставного фонда:145 330 428.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:23990 - Производство прочей неметаллической минеральной продукции, не включенной в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727256 - Ташкентская область, Чиназский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления