Рўйхатдан ўтиш санаси:05.03.2016Рўйхатга олиш рақами:416Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:12.07.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:133 444 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:96010 - Тўқимачилик буюмлари ва мўйнали буюмларни ювиш ва кимёвий тозалашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1703408 - Андижон вилояти, ХонободДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:05.03.2016Регистрационный номер:416Дата перерегистрации:12.07.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:133 444 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:96010 - Стирка и химическая чистка текстильных и меховых изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703408 - Андижанская область, ХанабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления