Тўлиқ номланиши:" FARG`ONA VILOYATI PAXTASANOAT HUDUDIY AKSIYADORLIK BIRLASHMASI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:21.01.1995Рўйхатга олиш рақами:664/6Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:19.12.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:28.04.2026Устав капитали ҳажми:4 199 572 468.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:70100 - Бош компаниялар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1730401 - Фарғона вилояти, ФарғонаДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:330050009545ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:21.01.1995Регистрационный номер:664/6Дата перерегистрации:19.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.04.2026Размер уставного фонда:4 199 572 468.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:70100 - Деятельность головных компанийОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330050009545Статус свидетельства НДС: