Рўйхатдан ўтиш санаси:03.08.2016Рўйхатга олиш рақами:15899Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.06.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:19.12.2022Устав капитали ҳажми:17 550 800 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:01240 - Данакли ва пўчоқли уруғи бўлган мевалар етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710232895 - Қашқадарё вилояти, Китоб тумани, ЖилисувДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:03.08.2016Регистрационный номер:15899Дата перерегистрации:30.06.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.12.2022Размер уставного фонда:17 550 800 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710232895 - Кашкадарьинская область, Китабский район, ЖилисувСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления