Рўйхатдан ўтиш санаси:31.07.2017Рўйхатга олиш рақами:534899Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:31.07.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:28.03.2025Устав капитали ҳажми:2 467 567 660.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:86220 - Махсус шифокорлик амалиёти соҳасидаги фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:31.07.2017Регистрационный номер:534899Дата перерегистрации:31.07.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.03.2025Размер уставного фонда:2 467 567 660.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:86220 - Деятельность в области специальной врачебной практикиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления