Рўйхатдан ўтиш санаси:30.10.2007Рўйхатга олиш рақами:2569Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.12.2011Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:05.07.2021Устав капитали ҳажми:100 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:41202 - Яшаш учун мўлжалланмаган бинолар қуришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1706215501 - Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, ҒиждувонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:30.10.2007Регистрационный номер:2569Дата перерегистрации:14.12.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:05.07.2021Размер уставного фонда:100 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706215501 - Бухарская область, Гиждуванский район, ГиждуванСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления