Рўйхатдан ўтиш санаси:20.07.2022Рўйхатга олиш рақами:1163601Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:14.05.2025Устав капитали ҳажми:30 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:62010 - Компютер дастурлаштириш соҳасидаги фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718212 - Самарқанд вилояти, Иштихон туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:20.07.2022Регистрационный номер:1163601Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.05.2025Размер уставного фонда:30 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:62010 - Деятельность в области компьютерного программированияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718212 - Самаркандская область, Иштыханский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления