Рўйхатдан ўтиш санаси:18.06.2023Рўйхатга олиш рақами:2197868Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.09.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:29.08.2024Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:68329 - Бошқа тоифаларга киритилмаган кўчмас мулкни бошқариш бўйича хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"SAFETY CONSULT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.06.2023Регистрационный номер:2197868Дата перерегистрации:07.09.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.08.2024Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:68329 - Услуги по управлению недвижимостью, не перечисленные в других категорияхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления