Рўйхатдан ўтиш санаси:02.08.2019Рўйхатга олиш рақами:748865Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:02.08.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:06.05.2025Устав капитали ҳажми:30 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:74100 - Ихтисослашган дизайнерлик фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:02.08.2019Регистрационный номер:748865Дата перерегистрации:02.08.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.05.2025Размер уставного фонда:30 000 000.00 сумСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:74100 - Специализированная дизайнерская деятельностьОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000