Рўйхатдан ўтиш санаси:26.03.1999Рўйхатга олиш рақами:55/25Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:18.05.2011Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:3 163 843 598 548.20 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:64190 - Пул-кредит воситачилигининг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:05264 - "Ипoтeкa-бaнк" акциядoрлик тижoрaт ипoтeкa бaнки
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326020005438ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"IPOTEKA-BANK" AKSIYADOT TIJORAT IPOTEKA BANKI
Дата регистрации:26.03.1999Регистрационный номер:55/25Дата перерегистрации:18.05.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 163 843 598 548.20 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:64190 - Другие виды денежно-кредитного посредничестваОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:05264 - Акционерный коммерческий ипотечный банк "Ипотека-банк"
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020005438Статус свидетельства НДС: