Рўйхатдан ўтиш санаси:25.09.2019Рўйхатга олиш рақами:764096Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:23.02.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:29.12.2025Устав капитали ҳажми:2 441 000 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:47190 - Ихтисослашмаган дўконларда бошқа товарлар чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1703220 - Андижон вилояти, Қўрғонтепа туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"GOLDEN METALL BUSINESS 777" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.09.2019Регистрационный номер:764096Дата перерегистрации:23.02.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.12.2025Размер уставного фонда:2 441 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703220 - Андижанская область, Кургантепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления