Рўйхатдан ўтиш санаси:26.08.2020Рўйхатга олиш рақами:885201Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:26.08.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:20.08.2025Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Мажбурий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:72200 - Ижтимоий ва гуманитар фанлар соҳасидаги тадқиқотлар ва експериментал ишланмаларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726287 - Тошкент шаҳри, Яккасарой туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:26.08.2020Регистрационный номер:885201Дата перерегистрации:26.08.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:72200 - Исследования и экспериментальные разработки в области общественных и гуманитарных наукОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления