Рўйхатдан ўтиш санаси:16.02.1995Рўйхатга олиш рақами:481Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:03.08.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:13 857 007 554.07 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:10410 - Ўсимлик ва ҳайвонлар ёғлари ва мойларини ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:16.02.1995Регистрационный номер:481Дата перерегистрации:03.08.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:13 857 007 554.07 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10410 - Производство растительных и животных масел и жировОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:0 - Налог с оборотаНомер свидетельства НДС:Статус свидетельства НДС: