Тўлиқ номланиши:"SO'ZANGARON SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:16.08.2013Рўйхатга олиш рақами:10399Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:16.08.2013Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47251 - Спиртли ичимликлар чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718401 - Самарқанд вилояти, СамарқандДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:142Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:318010139624ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:16.08.2013Регистрационный номер:10399Дата перерегистрации:16.08.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47251 - Розничная торговля алкогольными напиткамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318010139624Статус свидетельства НДС: