Рўйхатдан ўтиш санаси:31.10.2024Рўйхатга олиш рақами:2626192Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:31.10.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68310 - Кўчмас мулк билан оператсиялар бўйича агентликлар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:162Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326050258523ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"RESERVES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:31.10.2024Регистрационный номер:2626192Дата перерегистрации:31.10.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326050258523Статус свидетельства НДС: