Рўйхатдан ўтиш санаси:25.12.2008Рўйхатга олиш рақами:170Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.12.2008Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:35 362 400 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46410 - Тўқимачилик товарлари улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727256501 - Тошкент вилояти, Чиноз тумани, ЧинозДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327130009987ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"CHINOZ TEXTILE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.12.2008Регистрационный номер:170Дата перерегистрации:25.12.2008Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:35 362 400 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46410 - Оптовая торговля текстильными товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727256501 - Ташкентская область, Чиназский район, ЧиназСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327130009987Статус свидетельства НДС: