Рўйхатдан ўтиш санаси:30.01.2023Рўйхатга олиш рақами:2072219Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.10.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:3 015 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:70220 - Тижорат фаолияти ва бошқарув масалалари бўйича маслаҳат беришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1730405 - Фарғона вилояти, ҚўқонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"URANUS PRIME" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.01.2023Регистрационный номер:2072219Дата перерегистрации:27.10.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 015 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:70220 - Консультирование по вопросам коммерческой деятельности и управленияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730405 - Ферганская область, КокандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления