Рўйхатдан ўтиш санаси:30.04.2024Рўйхатга олиш рақами:2450268Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01500 - Аралаш қишлоқ хўжалигиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727233 - Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:30.04.2024Регистрационный номер:2450268Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01500 - Смешанное сельское хозяйствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233 - Ташкентская область, Куйичирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления