Рўйхатдан ўтиш санаси:10.06.2017Рўйхатга олиш рақами:12697Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:10.06.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:447 900 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47520 - Ихтисослашган дўконларда майда-чуйда металл буюмларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1703220 - Андижон вилояти, Қўрғонтепа туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:10.06.2017Регистрационный номер:12697Дата перерегистрации:10.06.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:447 900 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47520 - Розничная торговля в специализированных магазинах скобяными изделиями, лакокрасочными материалами и стекломОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703220 - Андижанская область, Кургантепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления