Рўйхатдан ўтиш санаси:25.03.2020Рўйхатга олиш рақами:831357Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.03.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 000 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46170 - Озиқ-овқат маҳсулотлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1712238 - Навоий вилояти, Нурота туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"JM TRADE CENTER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.03.2020Регистрационный номер:831357Дата перерегистрации:25.03.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46170 - Деятельность агентов по оптовой торговле пищевыми продуктами, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712238 - Навоийская область, Нуратинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления