Рўйхатдан ўтиш санаси:13.11.1996Рўйхатга олиш рақами:839Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:15.07.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:11 141 600.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:66300 - Жамғармаларни бошқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:144Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326030037792ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"TURKISTON-INVEST" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:13.11.1996Регистрационный номер:839Дата перерегистрации:15.07.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:11 141 600.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:66300 - Управление фондамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:144 - Собственность открытых акционерных обществНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030037792Статус свидетельства НДС: