Тўлиқ номланиши:"TEZPAY" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:26.08.2020Рўйхатга олиш рақами:885423Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.06.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:26 045 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:62010 - Компютер дастурлаштириш соҳасидаги фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1718401 - Самарқанд вилояти, СамарқандДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:318010122994ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"TEZPAY" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:26.08.2020Регистрационный номер:885423Дата перерегистрации:27.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:26 045 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:62010 - Деятельность в области компьютерного программированияОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318010122994Статус свидетельства НДС: