Тўлиқ номланиши:"GO'ZAL TEKSTIL SAVDO" XUSUSIY KORXONA
Рўйхатдан ўтиш санаси:23.02.2007Рўйхатга олиш рақами:02170Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:23.02.2007Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:81 950 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:13920 - Кийимдан ташқари тайёр тўқимачилик маҳсулотлари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:110 - Хусусий корхонаМҲОБТ:ДБИДТ:08184 - Ўзбекистон тўқимачилик ва тикув-трикотаж саноати корхоналари уюшмаси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:314010021220ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"GO'ZAL TEKSTIL SAVDO" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:23.02.2007Регистрационный номер:02170Дата перерегистрации:23.02.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:81 950 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13920 - Производство готовых текстильных изделий, кроме одеждыОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:СООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:314010021220Статус свидетельства НДС: