Тўлиқ номланиши:"HEL-DEN" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:22.05.2019Рўйхатга олиш рақами:725843Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.01.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:16 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:62090 - Ахборот технологиялари ва компютер тизимлари соҳасидаги бошқа фаолият турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726273 - Тошкент шаҳри, Миробод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326070099256ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"HEL-DEN" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.05.2019Регистрационный номер:725843Дата перерегистрации:22.01.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:16 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326070099256Статус свидетельства НДС: