Тўлиқ номланиши:"SPIRIT OF LIFE" XUSUSIY KORXONASI
Рўйхатдан ўтиш санаси:30.05.2017Рўйхатга олиш рақами:521990Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.05.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:22.10.2021Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Мажбурий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:72200 - Ижтимоий ва гуманитар фанлар соҳасидаги тадқиқотлар ва експериментал ишланмаларТашкилий-ҳуқуқий шакл:110 - Хусусий корхонаМҲОБТ:1726273 - Тошкент шаҳри, Миробод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"SPIRIT OF LIFE" XUSUSIY KORXONASI
Дата регистрации:30.05.2017Регистрационный номер:521990Дата перерегистрации:30.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:72200 - Исследования и экспериментальные разработки в области общественных и гуманитарных наукОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления