Рўйхатдан ўтиш санаси:20.03.2024Рўйхатга олиш рақами:2416588Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:08.11.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:28.01.2025Устав капитали ҳажми:3 634 375 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:01420 - Йирик шохли қорамолларнинг бошқа зотларини ва буйволларни кўпайтиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727253 - Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:20.03.2024Регистрационный номер:2416588Дата перерегистрации:08.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.01.2025Размер уставного фонда:3 634 375 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01420 - Разведение прочих пород крупного рогатого скота и буйволовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727253 - Ташкентская область, Уртачирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления