Тўлиқ номланиши:"URGANCH YOG`-MOY" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:11.09.2003Рўйхатга олиш рақами:46777Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:21.11.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 930 191 960.75 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:20410 - Совун ва ювиш воситалариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1733401 - Хоразм вилояти, УрганчДБИДТ:07884 - Ўзбекистон Республикаси ёғ-мой саноати корхоналари уюшмаси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:333010001255ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"URGANCH YOG`-MOY" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:11.09.2003Регистрационный номер:46777Дата перерегистрации:21.11.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 930 191 960.75 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:20410 - Производство мыла и моющих средств, чистящих и полирующих препаратовОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1733401 - Хорезмская область, УргенчСООГУ:07884 - Ассоциация предприятий масложировой промышленности Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:333010001255Статус свидетельства НДС: