Рўйхатдан ўтиш санаси:16.07.2018Рўйхатга олиш рақами:622778Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:16.07.2018Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:22.03.2022Устав капитали ҳажми:7 500 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:09900 - Тоғ-кон саноатининг бошқа соҳалари ва ёпиқ усулда қазишга техник ёрдам кўрсатишТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1708209554 - Жиззах вилояти, Ғаллаорол тумани, ҚўйтошДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"BROWN IRON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.07.2018Регистрационный номер:622778Дата перерегистрации:16.07.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.03.2022Размер уставного фонда:7 500 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:09900 - Техническая поддержка для прочих областей горнодобывающей промышленности и подземной разработкиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708209554 - Джизакская область, Галляаральский район, КайташСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления