Тўлиқ номланиши:GRUZIYANING GOM LTD KOMPANIYASINING O'ZBEKISTONDAGI VAKOLATXONASI
Рўйхатдан ўтиш санаси:26.05.2021Рўйхатга олиш рақами:3977Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:03.11.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1.00 UZSҲолати:Бошқа тугатилганлар ( (30, 31, 32, 33 ҳолатдан ташқари тугатилган корхоналар)IT-Park резиденти:
ИФУТ:38210 - Зарарсиз чиқиндиларга ишлов бериш ва ёқотишТашкилий-ҳуқуқий шакл:320 - ВаколатхонаМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:320Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:26.05.2021Регистрационный номер:3977Дата перерегистрации:03.11.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:38210 - Обработка и удаление неопасных отходовОПФ:320 - ПредставительствоСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления