Рўйхатдан ўтиш санаси:09.08.2021Рўйхатга олиш рақами:1024321Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.12.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:100 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:70220 - Тижорат фаолияти ва бошқарув масалалари бўйича маслаҳат беришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727212 - Тошкент вилояти, Оҳангарон туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"FIRE ALARM GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.08.2021Регистрационный номер:1024321Дата перерегистрации:30.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:70220 - Консультирование по вопросам коммерческой деятельности и управленияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727212 - Ташкентская область, Ахангаранский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления