Рўйхатдан ўтиш санаси:13.10.2023Рўйхатга олиш рақами:2288146Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:16.12.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:11 011 764.70 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:59120 - Кино- видеофилмлар ва телевизион дастурларни ишлаб чиқаришдан кейинги босқичТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"ROBOSELL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.10.2023Регистрационный номер:2288146Дата перерегистрации:16.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:11 011 764.70 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:59120 - Постпроизводственный этап изготовления кино- видеофильмов, и телевизионных программОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления