Рўйхатдан ўтиш санаси:07.10.2016Рўйхатга олиш рақами:08991Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:28.07.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:16.06.2023Устав капитали ҳажми:1 346 485 345.74 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46439 - Бошқа маиший електр товарлар улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1714401 - Наманган вилояти, НаманганДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:142Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"INFINITY STAR" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.10.2016Регистрационный номер:08991Дата перерегистрации:28.07.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.06.2023Размер уставного фонда:1 346 485 345.74 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46439 - Оптовая торговля прочими бытовыми электротоварамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714401 - Наманганская область, НаманганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления