Тўлиқ номланиши:O`ZBEKISTON RESPUBLIKASI AKSIYADORLIK TIJORAT XALQ BANKI
Рўйхатдан ўтиш санаси:22.10.1993Рўйхатга олиш рақами:25Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:17.09.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Маpказий банкиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:11 517 308 144 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:64190 - Пул-кредит воситачилигининг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726294 - Тошкент шаҳри, Чилонзор туманиДБИДТ:05124 - Ўзбeкистoн Reспубликaси акциядoрлик тижoрaт Xaлқ бaнки
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326060033002ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:22.10.1993Регистрационный номер:25Дата перерегистрации:17.09.2024Регистрирующий орган:Центральный банк Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:11 517 308 144 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:64190 - Другие виды денежно-кредитного посредничестваОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:05124 - Акционерный коммерческий Hаpодный банк Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326060033002Статус свидетельства НДС: