Рўйхатдан ўтиш санаси:27.04.2022Рўйхатга олиш рақами:1131262Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.05.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:02.06.2023Устав капитали ҳажми:280 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:22230 - Қурилиш учун пластик буюмлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1735401 - Қорақалпоғистон Республикаси, НукусДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"MIRROR VILLA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.04.2022Регистрационный номер:1131262Дата перерегистрации:04.05.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:02.06.2023Размер уставного фонда:280 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:22230 - Производство строительных пластиковых изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735401 - Республика Каракалпакстан, НукусСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления