Тўлиқ номланиши:"TALABOT" FERMER XO‘JALIGI
Рўйхатдан ўтиш санаси:28.09.1998Рўйхатга олиш рақами:865Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:15.06.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 319 007 500.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01410 - Йирик шохли қорамолларнинг сут берадиган зотларини кўпайтиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:130 - Фермер хўжалигиМҲОБТ:1718233 - Самарқанд вилояти, Самарқанд туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:113Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:318200077367ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"TALABOT" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:28.09.1998Регистрационный номер:865Дата перерегистрации:15.06.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 319 007 500.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01410 - Разведение молочных пород крупного рогатого скотаОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1718233 - Самаркандская область, Самаркандский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:113 - Собственность фермерского хозяйстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318200077367Статус свидетельства НДС: