Тўлиқ номланиши:O'ZBEKISTON FUDOKAN KARATE-DO FEDERATSIYASI SURXONDARYO VILOYAT HUDUDIY BO'LINMASI
Рўйхатдан ўтиш санаси:22.08.2007Рўйхатга олиш рақами:15Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.08.2007Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:16.01.2025Устав капитали ҳажми:Ҳолати:Бошқа тугатилганлар ( (30, 31, 32, 33 ҳолатдан ташқари тугатилган корхоналар)IT-Park резиденти:
ИФУТ:93190 - Спорт соҳасидаги бошқа фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:210 - Жамоат бирлашмасиМҲОБТ:1722401 - Сурхондарё вилояти, ТермизДБИДТ:79974 - Нoдaвлaт нoтижoрaт тaшкилoтлaр
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:150Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:22.08.2007Регистрационный номер:15Дата перерегистрации:22.08.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.01.2025Размер уставного фонда:Состояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:93190 - Прочая деятельность в области спортаОПФ:210 - Общественное объединениеСОАТО:1722401 - Сурхандарьинская область, ТермезСООГУ:79974 - Негосударственные некоммерческие организации