Рўйхатдан ўтиш санаси:25.03.2024Рўйхатга олиш рақами:2418748Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.05.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727212 - Тошкент вилояти, Оҳангарон туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:25.03.2024Регистрационный номер:2418748Дата перерегистрации:27.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727212 - Ташкентская область, Ахангаранский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления