Рўйхатдан ўтиш санаси:20.12.1996Рўйхатга олиш рақами:2037391Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:26.07.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:593 744 900.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:66300 - Жамғармаларни бошқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726287 - Тошкент шаҳри, Яккасарой туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326040036030ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"HAMROH INVEST" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:20.12.1996Регистрационный номер:2037391Дата перерегистрации:26.07.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:593 744 900.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:66300 - Управление фондамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326040036030Статус свидетельства НДС: