Рўйхатдан ўтиш санаси:07.01.2020Рўйхатга олиш рақами:798034Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.01.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:47750 - Ихтисослашган дўконларда пардоз товарлари ва гигиена предметлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1724401 - Сирдарё вилояти, ГулистонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"SIRDARYO EYFEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.01.2020Регистрационный номер:798034Дата перерегистрации:07.01.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:47750 - Розничная торговля в специализированных магазинах косметическими товарами и предметами гигиеныОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724401 - Сырдарьинская область, ГулистанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления